Правила

 1. Послуги
  1. Усі існуючі на даний момент можливості та сервіси сайту та будь-які доповнення, які можливі у майбутньому, є предметом поточних правил.
  2. Ви погоджуєтесь з тим, що інтернет-магазин 7raz.com.ua не несе жодної відповідальності за перебої та затримки у роботі сайту, незбереження або видалення будь-якої інформації. В свою чергу адміністрація інтернет-магазину зобов'язується приймати усі міри для запобігання таких проблем.
 2. Реєстрація
  1. Щоб скористатися можливостями сайту у повній мірі, Вам необхідно надати персональні реєстраційні дані (щонайменше власну електронну адресу та пароль). Ці та інші дані повинні бути точними та актуальними.
  2. Після реєстрації на сайті Ви несете повну відповідальність за безпеку свого облікового запису, дії, які були здійснені з його використанням, та їх наслідки.
  3. Якщо надана Вами інформація являється неправильною або неповною, або у адміністрації виникнуть сумніви стосовно коректності та достовірності наданої Вами інформації, адміністрація сайту має право в односторонньому порядку призупинити Вашу активність на сайті або скасувати Вашу реєстрацію.
 3. Відповідальність
  1. Ви погоджуєтесь з тим, що Адміністрація сайту не повинна переглядати контент (текст, фото, інші дані) користувачів перед його розміщенням на сайті. Але Адміністрація сайту має право на власний розсуд видалити або відмовити у розміщені будь-якого контенту користувача.
  2. Користувач несе повну відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену ним на сайті, а також, за будь-яку інформацію, надану ним іншим користувачам сайту. Після публікації інформації (крім реєстраційних даних) користувачем на сайті вона стає публічною і буде доступною усім відвідувачам сайту.
  3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за достовірність, точність та актуальність інформації (текстової та графічної) користувача, яка була розміщена на сайті.
  4. Користувач має право розміщувати інформацію з метою продати лише роботи, виготовлені ним власноруч або з його безпосередньою участю. Користувач зобов'язується описувати параметри та характеристики кожної своєї роботи максимально точно.
  5. Користувач не має права розміщувати інформацію про товар, якщо він не був створений за участю користувача або у користувача немає дозволу від правовласника.
  6. Адміністрація сайту не приймає участі у процесі покупки/продажі і не несе відповідальності за якість, безпеку та інші характеристики товарів та правомірність їх продажу.
  7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які дії користувачів або відвідувачів сайту.
  8. Адміністрація сайту не бере участі у вирішенні спірних питань між продавцем та покупцем, крім питань, пов'язаних із технічними особливостями сайту.
 4. Обмеження
  1. Усі можливості та сервіси сайту працюють саме так як вони працюють. Адміністрація сайту не гарантує, що сервіси та можливості підійдуть користувачу та задовільнять його вимоги.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за перерви у роботі сайту, які пов'язані з технічними або програмними збоями.
  3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності перед користувачами сайту та третіми особами за будь-які випадкові, ненавмисні та непрямі збитки, включаючи втрачений прибуток, які були викликані перебоями (технічними та програмними) у роботі сайту.
 5. Заборона
  1. Забороняється реєструватися від імені особи, якою Ви не являєтеся, вказувати недостовірні дані під час реєстрації та розміщенні інформації про товари.
  2. Забороняється додавати однакові товари у різні категорії сайту.
  3. Забороняється розміщувати чужі фотографії товарів у якості власних.
  4. Забороняється розміщувати у каталозі сайту інформацію про послуги.
  5. Забороняється додавати до одного товару фотографії іншої продукції, за винятком робіт, які складаються з кількох частин.
  6. Забороняється розміщувати на сайті будь-яку рекламу, агітаційні матеріали, розповсюджувати спам, створювати повідомлення, які потребують їх пересилання.
  7. Забороняється розміщувати будь-яку інформацію яка є незаконною, містить наклепи або принижує честь та гідність інших користувачів сайту або третіх осіб.
  8. Забороняється розміщувати на сайті посилання на інші сайти та веб-ресурси, а також, рекламувати сторонні сайти та веб-ресурси будь-яким іншим способом.
  9. Забороняється використовувати ресурси сайту будь-яким способом, що може зашкодити його нормальному фукціонуванню.
 6. Права Адміністрації
  1. Адміністрація сайту має право редагувати або видаляти будь-яку інформацію, якщо вона не відповідає вимогам сайту та діючому законодавству України.
  2. Адміністрація сайту має право частково або повністю обмежувати публікацію товарів на сайті, якщо вони не відповідатимуть вимогам сайту та діючому законодавству України.
  3. Адміністрація сайту має право змінювати категорію товарів без повідомлення автора товару, якщо, на думку Адміністрації, категорія була вказана неправильно.
  4. Адміністрація сайту має право призупинити дію будь-якого облікового запису користувача або видалити його зовсім, змінити або видалити будь-яку інформацію на сайті без повідомлення користувача та вказання причини.
  5. Адміністрація сайту має право надсилати користувачам сайту приватні повідомлення та електронні листи.
  6. Адміністрація сайту має право у будь-який момент змінити дизайн та фукнції, наповнення та можливості сайту.
 7. Загальна інформація
  1. Вищенаведені правила складають угоду між користувачем та Адміністрацією сайту відносно порядку використання сервісів та можливостей сайту.
  2. Ця угода регулюється чинним законодавством України. Усі питання, які не можуть бути урегульовані цією угодою повинні вирішуватися у відповідності з чинним законодавством України.
РусскийУкраїнська